Dlaczego warto zdecydować się na organizację komunii w restauracji?

Dlaczego warto zdecydować się na organizację komunii w restauracji?

Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie w życiu dziecka i rodziców. Jest uroczystością o niezwykle podniosłym charakterze, dlatego należy zadbać o właściwą oprawę także jej nieoficjalnej części. Niezależnie od tego czy planujemy większe czy mniejsze przyjęcie komunijne, warto zorganizować je w restauracji „U Fukiera”. Pozwoli to podkreślić wyjątkowe znaczenie całej uroczystości. „U Fukiera” to idealna restauracja na komunię także względów praktycznych i logistycznych.

Wygoda i oszczędność czasu

Organizując komunię w naszej restauracji zdecydowanie ograniczysz listę rzeczy niezbędnych do zrobienia. Nie będziesz musiał robić zakupów, planować menu, przygotowywać dań, sprzątać domu czy martwić się o jego właściwe udekorowanie na czas uroczystości. Odpowiednim przygotowaniem lokalu zajmie się nasz personel. Dodatkowo restauracja „U Fukiera” zlokalizowana jest w dogodnym miejscu, w centrum Warszawy, dzięki czemu można bardzo łatwo do niej dotrzeć. To ogromna zaleta dla wszystkich uczestników przyjęcia, w szczególności tych przyjezdnych.

Gwarancja smacznego posiłku

Samodzielne przygotowywanie potraw, szczególnie gdy działasz pod wpływem stresu, wiąże się niestety z ryzykiem, że coś może pójść nie tak: zupa się przypali, ciasto nie wyrośnie, a robot kuchenny nagle odmówi posłuszeństwa. Organizując uroczystość komunijną w naszej restauracji ograniczysz to ryzyko do zera. Wszystkie serwowane u nas dania przyrządzane są przez najlepszych kucharzy, a nad ich przygotowaniem czuwa osobiście Magda Gessler. Daje to gwarancję udanego i smacznego posiłku. „U Fukiera” to restauracja z kuchnią polską, gdzie królują tradycyjne dania, zachwycające swoim wyglądem, smakiem i zapachem. Dodatkową zaletą organizowania przyjęcia w naszej restauracji jest możliwość swobodnego kształtowania menu, a także większy wybór dań, które mają zostać zaserwowane gościom.

Odpowiedni wystrój sali

Uroczystość komunijna wymaga odpowiednio udekorowanego wnętrza. Niezbędna będzie tu z pewnością elegancka zastawa stołowa, a także obrusy, kwiaty, świece, stroiki i… zmysł estetyczny, który pozwoli stworzyć odświętną i spójną kompozycję. To kolejny powód, dla którego warto zorganizować przyjęcie właśnie u nas – wówczas będziesz mieć całkowitą pewność, że restauracja na komunię zostanie odpowiednio udekorowana. Zajmie się tym nasz personel, który zadba o wystrój sali i nakrycie stołu. Korzystając z sali restauracyjnej masz również do dyspozycji zdecydowanie większą przestrzeń, aniżeli ta domowa, co pozwala dowolnie ustawiać stoły i krzesła na czas uroczystości.

Poświęcenie uwagi gościom

Przyjęcie pierwszokomunijne organizowane w domu wiąże się z koniecznością nieustannego biegania z jedzeniem i naczyniami między kuchnią a salonem, co uniemożliwia spędzenie czasu w towarzystwie przybyłych na uroczystość gości i w efekcie może zostać przez nich źle odebrane. Dlatego wybór restauracji „U Fukiera” wydaje się tutaj rozwiązaniem idealnym. Bezpośrednią obsługą uczestników przyjęcia zajmą się nasi profesjonalni kelnerzy, dzięki czemu Ty będziesz mógł w pełni poświęcić uwagę gościom, a to pozwoli utrzymać miłą atmosferę podczas uroczystości.

Wszystkie wpisy
Rose Rose Rose

„U Fukiera” to najstarsza restauracja w Warszawie 
z tradycją sięgającą początku XVI wieku, wielokrotnie wyróżniana przez “Guide Michelin”.

Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji U Fukiera