Gdzie zamówić wykwintny catering na urodziny w Warszawie?

Gdzie zamówić wykwintny catering na urodziny w Warszawie?

Urodziny to ważny dzień w życiu każdego człowieka. Aby były niezapomniane, należy się do nich odpowiednio przygotować. Przede wszystkim trzeba zadbać o smaczne jedzenie. Gdzie szukać wykwintnego cateringu na urodziny, który zachwyci wszystkich zgromadzonych gości? Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolic, zapoznaj się z ofertą mojej restauracji „U Fukiera”.

Znana i ceniona restauracja „U Fukiera”- co warto wiedzieć?

Wybierając catering urodzinowy, warto wybrać lokal cieszący się renomą. Restauracja U Fukiera posiada bardzo głębokie tradycje. Lokal działał już w XVII wieku, w którym to czasie został przemieniony w winiarnię. Swoją dobrą sławę zawdzięcza jednak Magdzie Gessler, która zadbała o jego wyjątkowy wygląd. Co ciekawe, miejsce to zostało odwiedzone przez takich gości jak królowa Hiszpanii czy George Bush. Magda Gessler proponuje gościom kuchnię staropolską w odświeżonej odsłonie.

Catering „U Fukiera”- co możesz zamówić?

Warszawa słynie z doskonałej kuchni, a u Fukiera jest znakomity miejscem, jeżeli zależy Ci na wyjątkowych, smacznych i perfekcyjnie dopracowanych potraw. Skomponujesz tutaj wykwintny catering na urodziny, który trafi w podniebienia i zachwyci wszystkich uczestników imprezy. Według wielu gości to właśnie ta restauracji oferuje najznakomitszą polską kuchnię. W menu znajdziesz przepisy potraw z całej Polski. Wśród popularnych dań znajdują się takie pozycje jak:

  • czerwony barszczyk na zakwasie,
  • rosół,
  • śledzia tradycyjnego w śmietanie lub z salsą z selera naciowego,
  • pierogi z różnym farszem,
  • pasztet z dziczyzny,
  • kołduny litewskie.

W ofercie znajdują się też liczne mięsa, polędwica, kotlet schabowy, kotleciki cielęce, kaczka. Nie zabrakło także wybornych ryb jak sandacz czy łosoś. To nowoczesna kuchnia polska bazująca i czerpiąca wiele dobrego z tradycyjnych receptur. Co ważne, wszystkie dania przygotowywane są przez jednego z najlepszych szefów kuchni. Wyróżniają się perfekcyjnym doprawieniem i estetycznym wyglądem. Zapach i prezentacja dań zachęci gości do ich spożycia i będzie dla nich niezapomnianym przeżyciem. Taki wykwintny catering na urodziny zapewni uczestnikom imprezy moc wrażeń i będzie prawdziwą ucztą dla ich podniebienia.

Catering urodzinowy od Magdy Gessler – dlaczego warto?

Restauracja U Fukiera to nie tylko catering urodzinowy. W ofercie znajdziesz kilka ciekawych rozwiązań. Pomożemy Ci nie tylko w doborze najlepszego menu, ale też zaoferujemy kompleksową obsługę techniczną przyjęcia. Zajmiemy się wyposażeniem gastronomicznym czy dekoracjami. Możesz skorzystać z takiej opcji jak Private Dining, czyli ułożenie menu i przygotowanie dań w Twojej kuchni. Ciekawą urodzinową atrakcją jest też Live Cooking. Oczywiście, możesz też zamówić dania i je osobiście odebrać.

Wszystkie wpisy
Rose Rose Rose

„U Fukiera” to najstarsza restauracja w Warszawie 
z tradycją sięgającą początku XVI wieku, wielokrotnie wyróżniana przez “Guide Michelin”.

Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji U Fukiera