Romantyczna restauracja w Warszawie? Sprawdź U Fukiera!

Romantyczna restauracja w Warszawie? Sprawdź U Fukiera!

Warszawa to miasto, w którym spotykają się historia, kultura i współczesność, by wspólnie tworzyć wyjątkowy klimat sprzyjający miłości. W samym centrum tego magicznego miasta kryje się jedna z najbardziej romantycznych restauracji w Polsce – U Fukiera. To miejsce na wykwintny posiłek i miejsce, gdzie zakwitają uczucia.

Warszawa łączy pary na całe życie. Przez wieki była świadkiem niezwykłych miłosnych historii, od królewskich romansów po współczesne love story. Jest to miejsce, w którym romantyczna atmosfera wisi w powietrzu, a każda kamienica, park czy kawiarenka może stać się tłem do przeżycia niezapomnianych chwil. Nie ma więc lepszego miejsca na miłą kolację niż romantyczna restauracja w Warszawie.

Magda Gessler – piecza nad jakością

Restauracja U Fukiera jest częścią projektu Magdy Gessler, restauratorki znanej ze swojej pasji do kulinariów. Restauracja Magdy Gessler słynie przede wszystkim z jakości serwowanych dań. Menu jest bogate w tradycyjne polskie smaki wzbogacone o kuchnię światową. Dania przygotowywane są z dbałością o każdy detal i smak, a efekt tego kunsztu przyciąga prawdziwych koneserów kuchni.

Menu dla zakochanych

Jeśli chcemy zaskoczyć bliską osobę niezapomnianą randką, U Fukiera jest jednym i najlepszym wyborem. Ten urokliwy zakątek w sercu Warszawy kusi intymną i przytulną atmosferę, która sprzyja romantycznym chwilom we dwoje. Klimatyczne wnętrza, ściany, które pamiętają kawał historii, stoliki przytulone do siebie-to wszystko tworzy wymarzone miejsce na randkę. Restauracja U Fukiera specjalizuje się w kuchni polskiej, dlatego warto spróbować tu dań z cielęciny, kaczki czy łopatki jagnięcej. W menu znajdziemy też przepyszne i świeże ryby oraz puszyste desery, ciasta i lody. Żadna randka U Fukiera nie może obyć się bez rubinowej szarlotki zapieczonej z bezą z cynamonem lub sernika spod Krakowa z rodzynkami.

Wina uwieńczeniem randki

Romantyczna restauracja w stolicy nie może obejść się bez bogatej karty win. Karta win w U Fukiera oferuje wielki wybór trunków pochodzących z różnych regionów świata. Znajdziemy tutaj zarówno polskie wina, jak i wina z Francji, Włoch, Hiszpanii, czy Chile.
Warto jednak podkreślić, że restauracja szczególnie dumna jest z oferty win regionalnych, które podkreślają smak tradycyjnych potraw serwowanych w U Fukiera. Restauracja organizuje także degustacje win, podczas których można poznać historię, proces produkcji i smak różnych win i połączyć to z uroczą i romantyczną randką. U Fukiera połączyło już wiele par.

Wszystkie wpisy
Rose Rose Rose

„U Fukiera” to najstarsza restauracja w Warszawie 
z tradycją sięgającą początku XVI wieku, wielokrotnie wyróżniana przez “Guide Michelin”.

Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji U Fukiera