U Fukiera – najlepsza restauracja na randkę w Warszawie

U Fukiera – najlepsza restauracja na randkę w Warszawie

Czym powinna wyróżniać się idealna restauracja na wymarzoną randkę? Czy klucz do sukcesu zależy przede wszystkim od wystroju lokalu, panującego w nim klimatu, lokalizacji, miłej obsługi, a może dobrej kuchni? Tak naprawdę wszystkie z powyższych czynników składają się na udaną całość. Restauracja to zarówno miejsce, ludzie, jak i oczywiście jedzenie, które bez wątpienia musi być wyborne, świeże, dobre jakościowo, ale również odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań gości.

Klimatyczny lokal na warszawskiej Starówce

Randka w Warszawie to nie lada problem. Restauracji w stolicy nie brakuje, zatem pojawia się pytanie, który lokal będzie najlepszym wyborem? Odpowiadamy: najlepsza restauracja na randkę w Warszawie to oczywiście hołdująca polskiej, przedwojennej tradycji Restauracja U Fukiera. To wyjątkowe miejsce, które zachwyca od lat, zarówno turystów, jak i tubylców. Klimatyczne wnętrza zostały zlokalizowane na warszawskim Starym Mieście, przyciągając niezwykłym aromatem oraz starannie dobranymi składnikami, które pozwalają tworzyć niezapomniane smaki, na długo pozostające w pamięci gości. Wyjątkowy kunszt kulinarny doceniają nawet osoby o najbardziej wymagających podniebieniach. Słynna restauracja Magdy Gessler to miejsce, w którym każdy szczegół ma znaczenie. Miła, doświadczona i pomocna obsługa dba o dobrą atmosferę miejsca. Znakomici kucharze, będący prawdziwymi wirtuozami smaku, codziennie przygotowują potrawy oparte na wieloletniej tradycji, które zachwycą miłośników doskonałej kuchni polskiej, ale jednocześnie trafią w gusta osób, które lubią eksperymentować w kuchni. Są to bowiem dania, które łączą w sobie tradycję z nutką nowoczesności, świeżego spojrzenia, które jest tak bardzo doceniane przez gości.

Zróżnicowane menu Restauracji U Fukiera

Zastanawiasz się, gdzie iść na randkę w Warszawie? Wiele osób, które zadają sobie to samo pytanie, wybiera właśnie miejsce zlokalizowane na warszawskiej starówce. Restauracja U Fukiera oferuje szereg ciekawych propozycji, wśród których można znaleźć dania mięsne oraz potrawy jarskie. Zakąski, które czekają na zakochanych, to między innymi carpaccio z buraka, pasztet z dziczyzny czy tatar po polsku z polędwicy. Wśród dań na ciepło zachwycają smakiem różnego rodzaju pierogi, pielmieni z mazurskiego jesiotra, kołduny litewskie czy krewetki w glinie na bagietce prosto z pieca. W karcie znajdują się również aromatyczne zupy, lekkie sałaty, szereg zróżnicowanych dań mięsnych oraz rybnych, a nawet ciekawie skomponowane desery.

Wszystkie wpisy
Rose Rose Rose

„U Fukiera” to najstarsza restauracja w Warszawie 
z tradycją sięgającą początku XVI wieku, wielokrotnie wyróżniana przez “Guide Michelin”.

Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji U Fukiera